Shakespeare & Miss Turkey 2009

Bugün Cüneyt ile kahvaltıda Bayan Türkiye 2009 güzellik yarışması kampını ve oradaki güzellerle yapılan ropörtajları izliyorduk. Adını hatırlamıyorum ama 9 numaralı İngiliz dili ve edebiyatı okuyan güzele sorulan soru ve aramızda geçen diyalog şu şekilde:

Muhabir: İngiliz edebiyatında en çok hangi yazarları seviyorsun?
9 nolu güzel: Öncelikle tabi ki Shakespeare. Shakespeare zamansız bir yazar bla bla bla.
Cüneyt: Nasıl yani will, would falan yok mu ? :)
Ben: Heaa benim Portekicem gibi işte zaman yok, çekim ekleri yok, kibar çekimler yok (siz – você gibi) herşey senli benli, hep mastar hep mastar :)

Yayınlayan

Sami

Profesyonel yazılım uzmanı, amatör fotoğrafçı, bisiklet aşığı.

“Shakespeare & Miss Turkey 2009” üzerine 7 yorum

  1. Bu konuşmamızda değindiğimiz fikir Shakespeare’in niteliğiydi. Buradan nasıl kız kavramı çıkardın hayret yani Zafer.8O

  2. Sevgili Sem & Cino; sabah sabah yaptığınız muhabbetler esnasında belirtmiş olduğunuz bilgiler ışığında bizi aydınlattığınız için teşekkür ediyor, muhabbetlerinizin devamını sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu arada Zafer hocama katılmakla beraber, onca güzel arasında 1.yi ilk başta tahmin ettiğimi bildirerek Kenan abimin “ben güzelden anlarım” cümlesini kendimle eşleştirmede bi sakınca görmeyip, herkese sevgi ve saygılarımı sunarım. Beni bu günlere getiren sizlersiniz sevgili okuyucularım (sanki bloq sahibi benim ):D:D:D:D

  3. 37 ekranda karıncaların rehberliğinde ilk 3ü belirlemiştik bizd de. Bu arada yaptığımız istatiklere göre Türk erkeklerinin beyaz ten düz siyah saç sevdiği aşikardır. Buna renkli gözlerde eklendiğinde deneklerimizin %84ünde geçici, %2sinde ise kalıcı kitlenmeler gözlemlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.